Oleje naturalne

Oleje naturalne

Oleje naturalne od wieków są uznawane za najczystszą oraz najzdrowszą formę pielęgnacji dla ludzkiej skóry. Nieskazitelny skład, bogactwo właściwości, wysoka zawartość nienasyconych kwasów, minerałów oraz aminokwasów, to dowody na to, że oleje, to najszlachetniejsza forma kosmetyków naturalnych...

W ostatnim czasie popularność olejów naturalnych zdecydowanie wzrosła, ale ich dobroczynne działanie znane było już bardzo dawna. Pierwszych odkryć zastosowania tych nasyconych dobrem substancji, które pozwalają na zachowanie pięknego wyglądu naszej skóry, doszukiwać się można już w czasach starożytnych, gdzie ich magiczne oraz zdrowotne działanie było wykorzystywane przez kobiety, jak i mężczyzn (tak, mężczyźni również korzystali z mocy naturalnych olejków). Magiczne właściwości lecznicze, czysty, naturalny skład, to zalety, którymi może pochwalić się każdy olej naturalny, a skoro ich korzenie sięgają zamierzchłych czasów, a historie o działaniu przetrwały do dziś, to znak, że warto kontynuować tę opowieść i nadal korzystać z ich bezgranicznego dobra.

Jak możemy wykorzystać ich zdrowotne właściwości?


Sposób numer 1. Wykorzystaj olej jako alternatywę!
Oleje naturalne do ciała, oleje naturalne do włosów, oleje naturalne na twarz, to jedne z wielu zastosowań tych nasyconych witaminami substancji, które od wieków zaskakują swoim prostym składem i niesamowitym działaniem. Oleje naturalne mogą być doskonałą alternatywą dla wszelkiego rodzaju balsamów do ciała, bądź magicznych kremów do twarzy, zawierających substancję, które nie do końca będą tolerowane przez naszą skórę. A co z włosami? A też można stosować. Naturalne oleje sprawdzą się zarówno przy pielęgnacji skóry naszej głowy, jaki i przy regeneracji naszych włosów. Wystarczy dobrać odpowiedni olejek, wybrać optymalny sposób dozowania i już mamy idealny zamiennik dla wszelkiego rodzaju preparatów i odżywek.

Sposób numer 2. Maseczka z olejem naturalnym!
Następnym sposobem na wykorzystanie olejków naturalnych podczas naszej codziennej, naturalnej pielęgnacji mogą być oczywiście maseczki. Wystarczy połączyć dwa składniki: jeden w postaci oleju, drugi w postaci glinki i wymieszać je ze sobą w proporcjach, które stworzą idealną konsystencję maseczki. Podwójna dawka pielęgnacji dla naszej skóry gotowa!

Sposób numer 3. Olejkowa kąpiel lub masaż!
Skoro omówiliśmy już alternatywy dla kremów oraz możliwość skomponowania idealnej maseczki do twarzy i preparatów do włosów, to przyszedł czas na masaż i kąpiel! Kolejnymi sposobami, które mamy w naszych propozycjach jest wykorzystanie olejków podczas delikatnego masażu lub relaksującej kąpieli. Jak to zrobić? To bardzo proste! Masaż: Wystarczy nanieść na delikatnie zwilżoną skórę kilka kropel wybranego olejku i wcierać go okrężnymi ruchami. Na sam koniec polecamy go delikatnie wklepać i gotowe.
Kąpiel: Do ciepłej wody należy dodać kilka kropel wybranego przez nas olejku i mamy to! Kąpiel z drogocennym eliksirem już na Ciebie czeka! Dodatkowo jest to rozwiązanie dla osób, które bardzo cenią swój czas. Dodając olejek naturalny, łączymy przyjemne z pożytecznym!

Dodatkowy plus
Oleje naturalne nie zawierają w swoim składzie żadnego rodzaju „ulepszaczy”. Nie znajdziesz w nich olejków zapachowych, konserwantów lub sztucznych barwników. Oleje naturalne, to dobro w czystej postaci. Naturalne oleje do ciała są od lat doskonałą odpowiedzią na to, w jakim stopniu, człowiek zdołał zrozumieć naturę. Fenomenalny, prosty skład, właściwości nawilżające oraz pielęgnacyjne, to bez wątpienia atuty, dzięki którym oleje naturalne zawdzięczają swoją w pełni zasłużoną popularność. Naturalne oleje do ciała to czysta esencja tego, co rośliny bądź ich owoce mają nam do zaoferowania…

Znajdź produkt dla siebie

Czy możemy pomóc? Aby ułatwić dobór kosmetyku spełniającego Twoje oczekiwania oddajemy Ci do dyspozycji naszego doradcę, który w kilku prostych krokach pomoże dobrać odpowiedni produkt.