VAO LAB

Ideą tworzenia piękna jest zrozumienie natury. Każdy jej poznany element jest dla nas cenną wskazówką, która w przyszłości może nam pomóc rozumieć swoje potrzeby lub odkryć to, co wydawało nam się zakryte przez całe nasze życie. Droga do poznania natury jest wynikiem przestrzegania zasad, które zostały zaprojektowane przez nią samą. Nie posiada ona skomplikowanych schematów. Jej zrozumienie jest dostępne dla wszystkich i nie jest owiane żadną tajemnicą, której nie chciałaby przed nami odkryć. Stworzenie kompozycji z jej dobra jest oznaką naszego doświadczenia oraz zrozumienia, że to, co nas otacza, powinno być dla nas najważniejsze. Troska o nasze środowisko oraz zdrowie, to drogi, którymi powinniśmy podążać przez całe swoje życie.

Tworząc VAO Lab, chcieliśmy zachować wcześniej obrany kierunek i stworzyć miejsce, gdzie kosmetyki naturalne będą tworzyć wspaniałą, zdrową rzeczywistość, która będzie funkcjonować w zgodzie z naszym pięknym otoczeniem. Receptury kosmetyków marki VAO Lab są owocem wspaniałych, naturalnych połączeń, które zostały wykreowane przez bogatą ilość zasobów naturalnych w oparciu o ludzkie dobro. Kontynuując projekt natury, chcemy przekazać Ci pełen wachlarz jej zasobów, których magiczne właściwości mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie oraz kondycję. Złapmy głęboki oddech, poczujmy naturę, poznajmy ją oraz zacznijmy z nią żyć.

Poznajmy się z ideą naturalnego piękna.

Witamy w miejscu, gdzie natura oraz człowiek mogą spotkać się osobiście i zrozumieć, że to, co jest nam nawzajem potrzebne, to nasze obustronne połączenie.

Dlaczego VAO?

V – Vegetarian
Głębia przyrody oraz jej możliwości rozwijały się wraz z człowiekiem. Doświadczenie oraz czas sprawiły, że nabyliśmy umiejętność współpracy z nią i zgodę na życie w idealnej harmonii. Wszystko to, co jest nam potrzebne, zostało ukryte w naturze. Każdy jej detal oraz sama jej obecność nauczyły nas żyć i troszczyć się o nią. Dobro wraca, więc życie w zgodzie z naturą sprawiło, że jesteśmy już w stanie troszczyć się o siebie nawzajem. My troszczymy się o nią, więc ona zrozumiała, jak troszczyć się o nas.

A – Afresh
Stwórzmy to na nowo. Razem i w zgodzie.
Wyjaśnienie świeżości wywodzi się z naszego doświadczenia, które miało szanse narodzić się naturalnie na zasadzie obserwacji oraz chęci poznania. Wszystko, do czego dążmy, jest zbiorem widocznych dla nas elementów naturalnych zastosowań, które powstały w sposób wzajemnej opieki, dzięki której możemy tworzyć dobro dla nas samych w oparciu o bogatą świeżość natury.
Dlatego też kosmetyki naturalne są uosobieniem idei ,,razem i w zgodzie z naturą’’.

O – Organic
Piękno należy do świata natury, więc człowiek z biegiem czasu nauczył się z niego korzystać. Natura stworzyła swój własny świat, którego przekaz był bardzo prosty – Jestem dla Ciebie, więc i Ty bądź dla mnie. Korzystanie z dóbr natury jest główną zasadą, którą chcemy zachować przy tworzeniu naturalnej codzienności i jej pielęgnacji. Zatrzymajmy odpowiedni rytm i kolejność, ponieważ wszystko to z czego korzystamy na co dzień, nie powinno wpływać na naturalny wygląd naszego otoczenia.

Dlaczego LAB?

Proces tworzenia w oparciu o naturalne składniki musi posiadać odpowiednie warunki do zachowania czystości bogactw naturalnych. Dlatego też zachowanie odpowiednich dla niej warunków pozwoli nam na uzyskanie szerokich korzyści, które natura w swojej pełni zaplanowała specjalnie dla nas. Wszystko w poczuciu bezpieczeństwa i w trosce o nasze wspólne dobro. Naturalne składniki zostały stworzone przecież dla nas.

Jesteśmy VAO Lab.