VAO Lab co u nas słychać?

VAO Lab – Co u nas słychać?

05-04-2020 598 odwiedzin

To pierwszy wpis na naszym blogu i już na samym początku chcemy Ci dużo opowiedzieć. Powiedzieć o VAO Lab. Tak szczerze opowiedzieć co się u nas dzieje, dlaczego tak się nazywamy i jakie myśli kierują nami każdego dnia. Wydaje nam się, że powinniśmy się z Tobą tym podzielić, żeby się lepiej poznać, więc uwaga, teraz będziemy się poznawać.

Cześć, dzień dobry jesteśmy VAO Lab i słowa, które dobraliśmy tam na dole, to wyjaśnienie wszystkiego, co mamy w naszych głowach i co się u nas dzieje. Zapraszamy do lektury.

Dlaczego VAO Lab?

Pierwsze pytanie i tu pojawi się już obszerna odpowiedź. Nie ukrywamy. Na samym początku kombinowaliśmy. Tak szczerze się do tego przyznajemy. Szukaliśmy, szukaliśmy układaliśmy różne słowa w różnych konfiguracjach i nawet udało nam się stworzyć kilka fajnych nazw, ale w momencie, kiedy już każdy się zgodził, to przychodziły wyrzuty sumienia, że ta nazwa nie przyszła do nas sama. Jeszcze jeden ciekawy fakt co do naszej nazwy – szukaliśmy nazwy, która będzie dla nas numerologiczną ósemką, czyli tak w skrócie jeszcze bardziej utrudniliśmy sobie nasze zadanie. Po zaakceptowanych 5 nazwach i po nastawieniu, że to właśnie to czego szukaliśmy, uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem, które uspokoi nasze sumienia, będzie rozmowa i sprecyzowanie na czym tak naprawdę nam zależy i co chcemy jako VAO Lab reprezentować.

Kawa, herbata, usiedliśmy i zaczęliśmy rozmawiać. O dziwo nie trwało to wszystko długo, bo od samego początku ta nazwa z nami była, tylko jakoś nie chciała się zapisać w naszym czarnym zeszycie. Podczas naszej rozmowy o nazwie poruszyliśmy najważniejsze dla nas sprawy. Odwołaliśmy się dosłownie do wszystkiego co nam w tamtym momencie towarzyszyło i zapisaliśmy najzwyczajniej w świecie słowa, które opisywały najważniejsze dla nas rzeczy.
Poniżej zapisaliśmy efekty naszego spotkania. Dziś wiemy, że mogliśmy zacząć od takiej super rozmowy, ale jak powszechnie wiadomo, człowiek uczy się całe życie. 

V – Vegetarian (VAO)

 

Głębia przyrody oraz jej możliwości rozwijały się wraz z człowiekiem. Doświadczenie oraz czas sprawiły, że nabyliśmy umiejętność współpracy z nią i zgodę na życie w idealnej harmonii. Wszystko to, co jest nam potrzebne, zostało ukryte w naturze. Każdy jej detal oraz sama jej obecność nauczyły nas żyć i troszczyć się o nią. Dobro wraca, więc życie w zgodzie z naturą sprawiło, że jesteśmy już w stanie troszczyć się o siebie nawzajem. My troszczymy się o nią, więc ona zrozumiała, jak troszczyć się o nas.

A – Afresh (VAO)

Stwórzmy to na nowo. Razem i w zgodzie.
Wyjaśnienie świeżości wywodzi się z naszego doświadczenia, które miało szanse narodzić się naturalnie na zasadzie obserwacji oraz chęci poznania. Wszystko, do czego dążymy, jest zbiorem widocznych dla nas elementów naturalnych zastosowań, które powstały w sposób wzajemnej opieki, dzięki której możemy tworzyć dobro dla nas samych w oparciu o bogatą świeżość natury.
Dlatego też kosmetyki naturalne są uosobieniem idei ,,razem i w zgodzie z naturą’’.

O – Organic (VAO)

Piękno należy do świata natury, więc człowiek z biegiem czasu nauczył się z niego korzystać. Natura stworzyła swój własny świat, którego przekaz był bardzo prosty – Jestem dla Ciebie, więc i Ty bądź dla mnie. Korzystanie z dóbr natury jest główną zasadą, którą chcemy zachować przy tworzeniu naturalnej codzienności i jej pielęgnacji. Zatrzymajmy odpowiedni rytm i kolejność, ponieważ wszystko to z czego korzystamy na co dzień, nie powinno wpływać na naturalny wygląd naszego otoczenia.

LAB

Proces tworzenia w oparciu o naturalne składniki musi posiadać odpowiednie warunki do zachowania czystości bogactw naturalnych. Dlatego też zachowanie odpowiednich dla niej warunków pozwoli nam na uzyskanie szerokich korzyści, które natura w swojej pełni zaplanowała specjalnie dla nas. Wszystko w poczuciu bezpieczeństwa i w trosce o nasze wspólne dobro. Naturalne składniki zostały stworzone przecież dla nas. 

Co się u nas dzieje?

Jesteśmy nowym zespołem w ujęciu takim teoretycznym, ale tak naprawdę znamy się już tyle lat, że jesteśmy w stanie wypomnieć sobie, że zerówce zabraliśmy sobie cukierka. Czy jesteśmy tym zaskoczeni? Na pewno. Kto by pomyślał, że od zabranego w zerówce cukierka dojdziemy do momentu, gdzie usiądziemy przy jednym stole i będziemy rozmawiać o stworzeniu czegoś dobrego dla ludzi. W każdym razie, to cukierki na pewną są super, a my teraz mamy VAO Lab.

Ruszyliśmy z ogromną energią i z wielkim uśmiechem od ucha do ucha. Na każdym etapie pamiętamy o tym, że najważniejsze jest wsparcie i motywacja. Każdy moment spędzamy razem, cały czas rozmawiamy i wierzymy w siebie nawzajem. Jesteśmy zespołem, który śmiało może się nazwać rodziną. Część z nas naprawdę jest rodziną, ale to może opowiemy już innym razem. W każdym razie dzieje się u nas bardzo dużo, ale chyba to wszystko właśnie tak miało wyglądać. Tworzymy przecież świat do którego chcemy zaprosić niezliczoną liczbę ludzi. U nas zawsze jest czas na rozmowę, na ciekawostki na odpoczynek i na naukę. Konsultujemy każdy krok i angażujemy się we wszystko co robimy. To takie proste o tym powiedzieć, ale otwarcie mówmy też, że to jest magiczne uczucie.

Jakie myśli kierują VAO Lab?

Tu może się trochę powtórzymy w porównaniu do naszej poprzedniej odpowiedzi, ale naszą myślą przewodnią jest fakt, że chcemy stworzyć przyjazny świat, gdzie każdy będzie mógł znaleźć coś dobrego dla siebie. Niekoniecznie musisz znaleźć u nas kosmetyk, ale zawsze przecież możemy ze sobą porozmawiać.
Możemy oczywiście napisać, że chcemy być najlepsi na świecie, być najbardziej rozpoznawalną marką kosmetyków naturalnych, ale tak szczerze, to chcemy jednak stworzyć to jedno wyjątkowe miejsce z przyjazną atmosferą. Chcemy żyć jako ludzie dla ludzi, a nie jako firma dla klienta.

Historia cały czas się rozwija, więc na pewno ten wpis będzie zmieniany wiele razy i będziemy do niego na pewno wiele rzeczy dodawać. Może nawet kiedyś wyjdzie z niego taki nas mały pamiętnik do którego będziemy sobie wracać. W każdym razie w tym wpisie będziemy zamieszczać wszystko to, co się u nas dzieje i do czego każdego dnia zaczynamy dążyć.

Dziękujemy za chwilę na poznanie nas. Ta wygląda początek historii VAO Lab.
Miłego i zapraszamy na naszą stronę  🙂