VAO Lab ludzie

Zespół VAO Lab

Bo dobrze jest się uśmiechać!
Pomysł na stworzenie VAO Lab przyszedł nam bardzo naturalnie i uznaliśmy, że to jest właśnie ten pomysł, którego brakowało nam w życiu. Powstał plan, znaleźliśmy siebie nawzajem, zaczęliśmy rozmawiać i padło to słynne „a czemu nie!”.
Mówią przecież, że warto, jest wykorzystywać swoje doświadczenie, więc uznaliśmy, że czas założyć nowy fartuszek i iść dalej w świat z ideą naturalnych kosmetyków.

Fartuszki już mamy, jeszcze nowe skarpetki i już będziemy gotowi na wejście w nowe buty. Na początku oczywiście, jak to zwykle bywa, mamy dwie inne skarpetki, ale to nie one są w życiu najważniejsze, liczy się przecież podejście!

Wracając jeszcze na chwilę do historii o naszych skarpetkach, możemy chyba pominąć wyjaśnienia o naszym poczuciu humoru. Zapewniamy, że tego to nam nie brakuje, tak samo, jak wcześniej wspomnianego podejścia.

Skoro omówiliśmy już sprawę naszych skarpetek, to może powiemy Wam, jak siebie widzimy i co chcemy przez VAO lab przekazać.

Precyzując swój cały plan na stworzenie VAO Lab, postawiliśmy sobie za punkt honoru, że pozostaniemy sobą i będziemy tworzyć swój mały, naturalny świat w zgodzie z naszymi przekonaniami. Tak po prostu, bez balonika stresu.

Na początku najbardziej potrzebowaliśmy własnego wsparcia. Nie obyło się bez motywacyjnych krzyków jak na siłowni, ale od tego przecież mamy siebie, żeby budzić się i motywować nawzajem. Porozmawialiśmy jeszcze ze sobą jakieś 174 razy i uznaliśmy, że wszystko już wiemy i wszystko mamy ustalone. Taka znajomość to skarb, więc garnczek złota pod pachę, fartuszki na barki i uznaliśmy, że możemy ruszać.

Pomysł na stworzenie własnego, naturalnego świata, na dobrą sprawę nie wyszedł od żadnej osoby tak oficjalnie i z czystym przekazem. Wydaje nam się, że ta decyzja bardzo długo w nas dojrzewała, aż w końcu uznaliśmy, że czas złapać ten wcześniej wspomniany fartuszek i zacząć tworzyć coś dla nas i dla każdego, kto tego potrzebuje. W pierwszej kolejności porozmawialiśmy o tym, czego potrzebujemy. Później czego potrzebują nasi najbliżsi, a jeszcze później zapytaliśmy najbliższych, naszych najbliższych. Wyszło na to, że my, nasi najbliżsi i najbliżsi naszych najbliższych mamy pełno pomysłów, które ciężko było zapisać na jednej kartce. Po zebraniu wszystkich uznaliśmy, że najlepszym pierwszym krokiem będzie kupienie sobie zeszytu. Kupiliśmy nawet dwa. Jeden wybraliśmy czarny, ze złotym prześwitem, na wszystkie pomysły, a drugi kupiliśmy ze względu na piękną okładkę, która była z kotkiem (jeszcze nie wiemy, co będziemy zapisywać w tym drugim, ale jak coś to już jest).

Skoro zeszyty już mamy, to zaczęliśmy w jednym z nich pisać. Wybraliśmy osobę, która najładniej pisze i zaczęliśmy dyktować. Na początku chcieliśmy mieć wszystko ładnie poukładane i zaczęliśmy każdy pomysł numerować. Po numerze 20 zrezygnowaliśmy z numeracji, żeby nie zaczęła nas ona przytłaczać. Skupiliśmy się, więc na pierwszej 20 i na tak zwanej reszcie pomysłów, które nie posiadały numerka. Jak nam to wyszło? Zdecydowanie było nam lepiej.

Naszym celem w VAO Lab jest stworzenie naturalnego świata, który będzie otwarty dla wszystkich. Nie wiemy jeszcze dokładnie, jak będzie wyglądał ten na świat, bo świat ma to do siebie, że zmienia się z każdym dniem, ale jesteśmy pewni, że możemy zrobić wszystko z uśmiechem i z ogromnym poczuciem humoru.

Jak wyglądamy? Jak mają na imię osoby, które tworzą VAO Lab? Na pewno będziemy mieli kiedyś szansę spotkać się osobiście.

Jeżeli udało Ci się dotrwać do końca naszej historii, możemy śmiało powiedzieć, że jesteś już częścią naszego małego, naturalnego świata, gdzie znajduje się dużo niespodzianek dla bliskich. Tak właśnie narodziła się pierwsza okazja, dzięki której poczujesz, że przyjaciół traktujemy wyjątkowo.
W tekście pogrubiliśmy kila liter, które tworzą specjalny kod rabatowy, którego wysokość bardzo często się zmienia. Poukładaj litery, zaczynając od góry i wpisz specjalne hasło przy swoich zakupach.

Mamy nadzieje, że spotka Cię miła niespodzianka.
Życzymy miłych chwil VAO przyjaciółko/przyjacielu.