Sera i oleje do twarzy

Sera i oleje do twarzy

Obok kremów, sera i oleje do twarzy to kolejne kosmetyki niezbędne do właściwej pielęgnacji. Są to produkty bardzo skondensowane, a co za tym idzie, niezwykle wydajne. Należy pamiętać, że twarz to również okolice oczu, a te partie wymagają wyjątkowej troski, warto więc zwrócić szczególną uwagę przy doborze odpowiedniego preparatu...

Sera i oleje do twarzy czym się kierować przy wyborze?

Sera i oleje do twarzy to dobrodziejstwo zawarte w maleńkiej kropelce. Dobieramy je w zależności od potrzeb naszej skóry, kierując się składnikami aktywnymi i ich działaniem. Jeżeli cera jest przesuszona, z pomocą przyjdzie kosmetyk, w którego składzie znajdziemy wodę oraz hydrolaty, które zapewnią odpowiednią jakość nawilżenia. Serum nawilżające, to bogactwo substancji czynnych o działaniu nawilżającym. Starannie dobrane ekstrakty i wyciągi roślinne to moc witamin, za które skóra odwdzięczy się promiennym wyglądem. Zawartość kwasu hialuronowego zagwarantuje skuteczne przyswojenie cennych składników. Stosowane pod krem skutecznie wzmocni efekt nawilżający, zapewniając nam kompleksową pielęgnację. Jeżeli problemem, z którym chcemy skutecznie walczyć, są pierwsze oznaki starzenia warto sięgnąć po serum przeciwzmarszczkowe. Koenzym Q10, pseudokolagen oraz ekstrakty roślinne to prawdziwa tarcza obronna przeciw wolnym rodnikom dobrze więc by znalazły się w składzie. Jeśli szczególnej opieki wymaga skóra wokół oczu, należy sięgnąć po produkt dedykowany dla tych okolic. Zawarte w składzie wyciągi roślinne i hydrolaty skutecznie wpłyną na poprawę kondycji delikatnych partii, a metalowa kulka zapewni przyjemny, chłodzący masaż, który spowoduje zmniejszenie obrzęków. Nie tylko sera sprawdzają się przy personalizowanej pielęgnacji. Idealnie w tej roli odnajdzie się również olej do twarzy. Zawarte w nim oleje roślinne oraz bogactwo witamin A, C i E to bardzo silny zastrzyk odżywienia skóry, która znalazła się w potrzebie.

Jak stosować sera i oleje do twarzy?

Warto pamiętać, że mamy do czynienia z produktami bardzo skondensowanymi, a więc już kilka kropelek wystarczy by kompleksowo zadbać o pielęgnację. Nie ograniczajmy się tylko do twarzy, kropelkę cennego kosmetyku warto wklepać również w skórę szyi i dekoltu. Można je stosować jako samodzielny kosmetyk, ale również w połączeniu z ulubionym kremem, by wzmocnić jego działanie i skuteczność. Serum pod oczy stosujemy zarówno na delikatną skórę pod oczami, jak też na powiekę i łuk brwiowy. Delikatny masaż zapewni skuteczne wchłonięcie się kosmetyku.

Sera i oleje do twarzy to idealne produkty do wymagającej i kompleksowej pielęgnacji.

Znajdź produkt dla siebie

Czy możemy pomóc? Aby ułatwić dobór kosmetyku spełniającego Twoje oczekiwania oddajemy Ci do dyspozycji naszego doradcę, który w kilku prostych krokach pomoże dobrać odpowiedni produkt.